p.s. I LOVE YOU

27. may 2011 at 21:15 | michelle. ♥ |  i will always love you
Tumblr_llt51qqclt1qfqg9ro1_500_largeUž zítra! zítra! Jupí!:) Jsem v pohodě, jenom se na báb strašně těším!:D A jsem hrozně ráda, že může doletět, v Americe jsou teď tornáda na některých místech,Anglie má kvůli tomu prachu některé lětiště uzavřené prý.. ale to je jedno :D Důležité je, že ONA doletí!:) včera večer jsem si s ní volala a řekla, mi že má pro mě překvapení a na webce mi ukázala krabici od conversek :D Ale nic víc! Sakra!:D Ale.. věřím jí!:) Má dokonalý vkus takže určitě budou boží stejně tak jako ty další co už doma mám :) Ale prý to není jedinné co mi doveze! Já se na ni tak těším! A ne kvůli těm dárkům jenom!:D Ale kvůli.. prostě protože je to ona a ona dojede!:) Takže zítra-Vídeň- letiště→ babička→ Starbucks→ nákupy! ;)
jste boží holky!♥
yours Michelle :)

(a vím, český pravopis není moje silná stránka, takže někdy píšu divné věty, špatně čárky a tak. ale to je vám doufám jedno :D)
 


Comments

1 Vidle. Vidle. | Web | 27. may 2011 at 21:44 | React

Ach..Já tě taky swkoro neznám ,ale jsi ULTRA-ZTĚLESNĚNÉ zlato ♥ Jinak na borce bych nezapoměla ani kdybych si to přála. PÍČUŠ ted si táhnul na diskotéku. Kdybych ho nemela v přátelích jako před tim pátkem..Ehe moje vlasy..Do třištvrtě zad, patka (TAK DEBILNÍ PATKA ŽE SE TOMU ANI PATKA NEDÁ ŘÍKÁ NESNÁŠÍM JÍ NEJRADČI BYCH TO CELÝ OHOLILA! :oo ) a barva..Kaštanová :DDD A šatník mám dokonalej na ten mi nehrabej! :DD U mě jde jen o pár maličkostí žádné postižení nemám a nevážím 80 kg ani tak neak jenom se poslední dobou cítim fakt blbě..:/ Jinak tvoje babí musí bejt dokonalá babizna :D ach ach yeahh :D Háh když nad tím tak přemýšlím je to zvláštní si psát z někim koho jsem vživotě neviděla a ani nevim jak vypadá ale řeknu ti jedno "JE TO BOŽÍ!" :D ááh..

2 Vidle. Vidle. | Web | 27. may 2011 at 22:27 | React

Kluci sou svině arogantní bezcitný! :D (Song) ..No prostě já nechci vztah takže jsou mi ukradený já se soustředím na tebe bejbe! Tobě to musí vyjít (UŽ VYŠLO!) takže mi děláš radost, vim že to píšu po nejmín stý ale mě to nevadí! Vůbec jako jinak s tou patkou to vždycky neak upachtlim takže se to dá ikdyž nekdy už šahám po nůžkách jsem nervák háh, závidte mi všichni jééááh :D Jinak,yes je to super všechno je super DÉŠT A BOUŘKA neni super! :D Ale jinak good, awesome bla bla bla :DD prostě jsem magor takže nevim co píšu nemám co psát ale stejně píšu. Milounkám tě broučínečnečnečku :DD ♥ Já vím že ti to nevadí! Já totiž tvoje komentáře žerů ♥ MucQ :DD

3 LilLy :] LilLy :] | Web | 28. may 2011 at 9:47 | React

Okamžitě pak ty conversky vyfoť a dej je sem! :D :)
Jojoo klidně mi můžeš psát dlouhý komentáře :D Já odobně je taky ráda píšu :D A hlavně ráda čtu :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.