December 2011

Christmas :)

27. december 2011 at 16:43 | michelle. ♥
Tak jak jste si užili vánoce? Co dárky? Kolikrát jste se přejedli tak, že jste mysleli, že zemřete? :D

Vánoce byili fajn :)V sobotu jsme celá rodina ráno ozdobila stomek a potom jsme jen tak leželi u televize s čajem, kávou, kakaem a spoutou jídla :D Potom jsme se byli projít a s mamkou jsem usmažila kapra. Jo, jako hladní jídlo máme kapra a salát, takové to "české" :D Potom jsme měli ovocný puding s brandy a dýňový koláč ^^ Potom jsme šli ke stromečku a jako každý rok tam dáváme všechny dárky už před večeří, ale 24. si každý otevře jenom jeden dárek, zbytek 25. ráno :)
Dostala jsem : pyžama, parfémy, kosmetiku, oblečení, Samsung Galaxy (pokud si vzpomínáte na mé problémy s iphonem tak už si od applu radši kupovat mobil nebudu :D) a to nejlepší na konec,..... jarní prázdniny + týden budu trávit v USA :))) Taťka koupil letenky, mamka o tom ani nevěděla :D , ale už se těším :))) Držte mi palce ať to nedopadne jako v létě :)

No a včera jsem byla u Barči, měla narozeninou oslavu a ..wau. Myslela jsem si, že udělá pořádnou oslavu, minimálně 40 lidí. Bylo nás tak 9 včetně jí. Na každého vycházeli 3 litrové flašky tvrdého. Ale víte co? Já nepila. Teda jenom skoro. :D Měla jsem 2 panáky. Takže to nic není :D A bylo to fajn :))))

(Matějovi jsem tu voňavku a trenky zanesla. Usmál se, řekl že děkuje, dal mi řetízek a pusu na líčko, prý kdybysme se nerozešli tak dostanu ještě něco jiného. hm...:/)Just be happy!

23. december 2011 at 22:25 | michelle. ♥
:))))))))
delší článek očekávejte v neděli nebo spíš v pondělí :)
Teď vypínám mobil, noťas a budu se dívat s rodiči celé dny na televizi a pít kakao :D
Vánoční tradice :))))

MERRY CHRISTMAS TO EVERYONE ♥

Keep-calm-merry-on-print-th_122649269_large

whorewhorewhorewhorewhorewhorewhorewhoreee!.

18. december 2011 at 19:30 | michelle. ♥
Hm......
tak jo :D ano, Michelle má city úplně v prdeli a tak jde v sobotu večer do baru s 2 nezadanýma kamarádkama. Proč to vlastně ona dělá? Protože je úplně blbá. Jo, proto.
Tumblr_lhgn4sqvax1qabwq2o1_400_large
Ještě jsem si oblékla těsné cigarety, upnuté tílko, ze kterého mi trčela černá podprsenka a boty na podpatku.Neřešila jsem jestli vypadám jako kurva, bylo mi to totálně jedno. No a prostě jsme tam vešli odhodily kabáty a hned šly k baru. Daly si panáka a jasněěě... otočím se a můj bývalý. Jestli si vzpomínáte... Honza.. ten, který zmlátil Matěje. Jo, šel hned ke mně a ptá se: kde máš toho Matěje? říkám mu: rozešli jsme se. a on hned: můžu tě pozvat na panáka? říkám: tak jo.! otočili jsme do sebe 3 panáky a potom jsme tancovali. A já jsem si říkala: co to sakra děláš? Jsi normální? Zmlátil tvého ex a je to grázl. Ale na druhou stranu mi to bylo jedno.
Pak jsem se otočila a viděla jsem tam Martina- nejlepšího kamoše, tak jsem se vymluvila, že potřebuju s martinem mluvit. Jo, šli jsme na panáka! (nebo na panáky?)
a potom to mám tak nějak rozmazené.. :D jenom vím, že asi o půl dvanácté došel Matěj. Šel za mnou. A říká mi: ahoj, sluší ti to. já: hm.. ahoj, díky. a on: můžu tě pozvat na ...něco? já: no tak klidně. (pane bože! ) no a tak jsme si dali mojito. a ne že každý svoje mojito, společné mojito. říkám mu: a ty jako můžeš pít, když si teď někdy dobral antibiotika? a on: s tebou pít můžu.
374286_10150444103563680_775128679_8568565_238487524_n_large

yeeeeeeeeeeeeeeey a potom došel znovu Honza a ještě nějací jiní kluci. Tak jsem se ožírala se svýma bývalíma a nějakýma neznámýma a potom že si zahrajeme flašku a já jsem byla úplně mimo a řekla jsem: proč neee? a tak jsem se asi se všema líbala..... yeeeeeeey. no fajn. jeden z nich mě prý potom byl doprovodit domů. héj, ani nevím.
a přidalo si mě na FB asi tak 20 kluků nějakých a vůbec nevím kdo to je a pořád mi píšou ti kluci co jsme se spolu líbali a matěj a honza taky............


a celé to je v piči.
Tumblr_ktbcp5t99a1qzgahto1_400_large


the end of one beautiful fairytale

15. december 2011 at 21:17 | michelle. ♥
Tumblr_lv1p2yj4dv1r636zzo1_500_largeNo. Rozešla jsem se s Matějem. Nebo jsme se spíš rozešli. Tak nějak.. asi vzájemně. Byla jsem u něho a prostě, to je jedno. Rozešli jsem se. Konec po půl roce a 15 dnech.

jo. teď mi můžete říct co mám udělat s tou
toaletkou a trenkama co jsem mu koupila
k vánocům.


Th_500_853_1322316776_1322316776_9090313738353210_large

Rihanna.

9. december 2011 at 20:37 | michelle. ♥
Tak jo. Nejnovější informace. V úterý jsem byla u Matěje. Hm. Tak jsme se pohádali. Prý, že se teď vůbec nevidíme, tak jsem mu ironicky řekla: sorry, že jsem měla v piči žaludek a že jsem musela být v nemocnici a doma. Ale on byl úplně nenormální, jako kdyby mu ta angína úplně zatemněla mozek nebo tak něco. Nechci to rozepisovat. Prostě jsem si vzala kabelku a při odchodu mu třískla z dveřmi, tak silně, že to musela slyšet i babička v usa.

ale! ve středu jsem si spravila náladu :) Byla jsem na Rihanně :) BYLA DOKONALÁ. Hrozně moc mi spravila náladu :)) Na song Cheers jsme vyhodili spoustu balónků a ona si na to dala panáka :D Achjoo, chci zase na její koncert! Taky tam rozdávali takové malé nivea krémy, protože Rihanna je tváří nivei :) A to oblečení co měla! :)))))))))))

Tumblr_lvy8l3crrt1r33oyxo1_500_largetady jsou vidět ty balónky :)))

(břicho je pěkně na nic. )
snad se máte líp :)

Konečně doma :/

2. december 2011 at 20:44 | michelle. ♥
Achjo. Tak jsem bez slepého střeva a s jizvou. Jůů.

Od čtvrtka minulého v nemocnici. zase. jo. fakt mě to baví. nakonec mi (konečně!) zjistily, že za to celou domu mohl slepák. mohl za všechny ty křeče, zvracení, nevolnosti. hm. paráda. doktoři jsou fakt boží. první mě pošlou domů s tím že mi nic není a potom mi konečně zjistí co mi je. Ale tak, teď jsem už zpátky. (snad) zdravá, plná síly.

viděla jsem všechny díly the big bang theory za tu dobu co jsem tam zase ležela! tentokrát jsem ale neměla wifi. ležela jsem někde úplně nevím kde :D

chybíš mi, chybíš mi, čemu se divíš? Matějiiiiii... už ho chci vidět :/ má angínu. hm.. :// hrozně mi chybí!
Tumblr_lveiw02zmn1qbfhyqo1_400_large